Новини

Футбольна команда ГК АМТТ

Гру команди АМТТ дивитися було значно цікавіше ніж недавню гру України та Франції.  Хлопці в команді АМТТ зібрані, сконцентровані на перемозі, застосовують тактику і стратегію в грі.

Детальніше

Корпоратив ГК АМТТ 2019-2020

Цього року корпоратив ГК АМТТ напередодні нового року 2020 був проведений в боулінг клубі Gulliver Bowling Чудовий новорічний настрій з легкими закусками і легким настоєм змагань  створили дивовижний святковий настрій, додавши заряд позитиву на майбутній робочий рік, піднявши корпоративний дух.

Детальніше

Енергоефективність як стиль життя

Авторська колонка Сергія Шами опублікована в журналі Commercial Property Енергоефективність нерухомості стає нормою. При цьому акцент робиться не тільки на заощадженні тепла в будівлі в холодну пору року, але і на захист від надмірного нагрівання і збереженні прохолоди в приміщенні в жаркий період.

Детальніше

7glass в передачі зроблено в Україні

Телеканал UA TV в програмі зроблено в Україні показав процеси обробки скла, виготовлення склопакетів і технології, застосовувані на заводі АМТТ.

Детальніше

АМТТ в Wizz Air Kyiv City Marathon

У суботу 6 жовтня відбувся марафон на дистанцію 42,195 км. Стартували учасники марафону на Софійській площі між Софійським собором і Михайлівським Золотоверхим монастирем – це оновлений маршрут. В цьому році в марафоні взяли участь два наших співробітника Тимур Гасанов і Сергій Юківський.

Детальніше

FORTE Aluminium в передачі зроблено в Україні

Телеканал UA TV та передача зроблено в Україні зняла сюжет про виробництво FORTE Aluminium це екструзія алюмінієвого профілю, а також виробництво алюмінієвих систем.

Детальніше
Открытие ЖК Бульвар Фонтанов

Відкриття житлового комплексу Бульвар Фонтанів

Офіційне відкриття житлового комплексу преміум класу Бульвар Фонтанів присвячене запевненням будівництва всього житлового комплексу відбулося 17.05.2019.

Детальніше

ГК АМТТ піклується про високий рівень знань своїх співробітників.

Спільно з представниками компанії GU був організований семінар на тему «Автоматичні двері на базі приводів GS-100»

Детальніше

Різдвяні зустрічі 2019

Група компаній АМТТ, на території підприємства, в приміщенні конференц залу, провела Різдвяні зустрічі.

Детальніше

Журнал Сommercial Property опублікував інтерв’ю з директором компанії «Сучасна Архітектура міста».

Євген Товстенко, директор компанії «Сучасна Архiтектура мiста» (група компаній AMTT, що спеціалізується на алюмінієвих конструкціях, фасадних і віконно-дверних системах)

Детальніше