Новини

19 травня 2016 відбулася церемонія відкриття заводу з виробництва алюмінієвого профілю способом екструзії FORTE ALUMINIUM

Група компаній АМТТ спеціалізується на проектуванні, виробництві і монтажі віконно-дверних конструкцій з алюмінію та металопластикового профілю, стельових і фасадних систем.

Керівництво Групи Компаній АМТТ прийняло стратегічне рішення, почавши інвестиційний проект, який створив нового оператора ринку в Україні по виробництву алюмінієвого профілю.

Екструзія алюмінієвого профілю здійснюється на двох лініях з гідравлічними пресами 9800 кН і 22 000 кН (5 і 8 дюймів відповідно, що є унікальним для України), забезпечує випуск 6000 т профілю в рік. Комплекси обладнані сучасною комп’ютерною системою управління, що дозволяє швидко проводити алюмінієвий профіль із зазначеними параметрами.

Варто зазначити, що одна з пріоритетних цілей є експортні поставки профілю в країни ЄС. Ми маємо все необхідне, щоб гідно представити нашу країну на території Європи.

Команда заводу АМТТ впевнена, що ми станемо потужним плечем для наших партнерів і разом зробимо значний внесок для нашої країни.