Новини

«Одяг будівель під ключ» 10 основ від АМТТ для самореалізації архітектора

Шановні Архітектори!

Група компаній АМТТ дякує Вам за активну участь у форумі: «Одяг будівель під ключ» 10 основ від АМТТ для самореалізації архітектора, який відбувся 22 березня 2018 на платформі Навчального центру Групи компанії АМТТ.

Ми поділилися своїм досвідом в області проектування, виготовлення і монтажу систем різного призначення з провідними архітекторами України.

В ході заходу наші фахівці розповіли про важливі особливості в області проектування, виробництва, і монтажу фасадних конструкцій із застосуванням різних сучасних матеріалів. Про методи і способи обробки скла, металу, листових і прокатних матеріалів, що застосовуються в будівництві.

Архітектори задавали важливі і актуальні питання по кожному з напрямків, що послужило основою для ділового діалогу і стало початком плідної співпраці.

По завершенню основної частини, була проведена захоплююча екскурсія по заводу, де наші гості змогли побачити масштабне виробництво, автоматизовані лінії, а також зануритися в замкнутий виробничий цикл, налагоджений на підприємстві.

Приємним завершенням заходу був виступ cover band FUSION JAZZ.

Головна мета цього заходу – об’єднати творчий порив архітектора і виробничі можливості компанії, що реалізує проект. Ми поділимося нашим потенціалом, який стане Вашим набором інструментів для втілення сміливих рішень в сучасній архітектурі та будівництві.

Ми вибудуємо комфортне середовище для створення унікальних і перспективних проектів майбутнього.