Новини

Журнал Сommercial Property опублікував інтерв’ю з директором компанії «Сучасна Архітектура міста».

AMTT: ставка на модернізацію та енергозбереження

Євген Товстенко, директор компанії «Сучасна Архiтектура мiста» (група компаній AMTT, що спеціалізується на алюмінієвих конструкціях, фасадних і віконно-дверних системах), впевнений, що позиції на ринку можуть зміцнити ті вітчизняні гравці, продукція яких відповідає всім стандартам якості, але істотно знижує витрати забудовника на етапі будівництва без втрати важливих характеристик матеріалів.

Які позиції займає ГК AMTT на ринку фасадного виробництва?

Наша компанія представлена ​​на ринку більше 20 років. Ми здійснюємо повний комплекс послуг в області реалізації фасадного проекту: починаючи з самого проектування, виконуємо повний цикл робіт з виробництва фасадних систем і надаємо послугу монтажу.

Власне виробництво включає замкнутий цикл виготовлення навісних вентильованих фасадів і світлопрозорих огороджувальних конструкцій, а саме: екструзія алюмінієвого профілю; порошкове фарбування; виробництво ПВХ і СПОК-конструкцій; виробництво склопакетів та виробів зі скла; виробництво фасадних систем АМТТ Discovery; виробництво стельових систем.

Ми дотримуємось європейських стандартів якості, по цьому наші позиції сміливо можна назвати одними з лідируючих на українському ринку фасадного виробництва.

Наскільки успішним був 2018 рік для ГК AMTT?

Рік почався з незначного застою в збуті, що було пов’язано більшою мірою з погодними умовами, які не сприяли ні склінню вторинного житла, ні фасадних робіт на нових проектах. Вже до другого кварталу ситуація стабілізувалася. Аналізуючи підсумкові показники, можна з упевненістю сказати, що в цілому зафіксована позитивна динаміка збуту.

У портфелі AMTT – великі проекти нерухомості, а серед замовників – відомі девелоперські компанії.

Вірно. ГК АМТТ є основним підрядником і постачальником для великих будівельних об’єктів, серед яких – київські житлові комплекси «Новопечерські Липки», «Бульвар Фонтанів», «Новопечерський Квартал №5», Signature, «Зарічний», «Повітрофлотський квартал» та інші. Нам завжди цікаві нові проекти і міцні тривалі відносини з великими компаніями-забудовниками. На даний момент ми співпрацюємо з такими девелоперами, як City One Development, bUd development, «Вінг Девелопмент», KAN Development і багатьма іншими.

Чи спостерігаєте Ви зміни вимог забудовників до фасадної продукції?

Сучасний замовник став більш вимогливим, тому архітектурні форми об’єктів нерухомості ускладнюються, збільшуються обсяги використання структурного скління. Ціни на енергоспоживання невблаганно ростуть, у зв’язку з чим пріоритетною у виборі матеріалу стала енергоефективність, в той час як вартість відійшла на другий план. Головними для замовника є і такі характеристики продукції, як теплозбереження, шумоізоляція, світлопропускні і вентиляційні властивості, багатофункціональність в цілому, а також довговічність. Надійний виробник/постачальник грає важливу роль у будівництві того чи іншого об’єкту, однак основний акцент робиться все-таки на якість конструкцій і матеріалів.

Сьогодні інноваційність – це одне з основних умов конкурентоспроможності будь-якого бізнесу. Які новації пропонує Ваша компанія?

Забудовника завжди цікавить щось нове: менш витратні, але, в той же час, більш ефективні і оригінальні рішення, що дозволяють створювати продукт, що відрізняється від конкурентів. Ми єдині в Україні, хто надає замовнику повний цикл послуг: проектування, виробництво і монтаж в повному обсязі. Тому наша компанія сама по собі – інновація на вітчизняному ринку.

На чому АМТТ сконцентрує увагу найближчим часом?

Ми сфокусуємось на енергозбереженні в усіх сферах виробництва. Для споживача ціна відходить на другий план, а пріоритетом стає якість продукції: чим вище її енергозберігаючі властивості, тим менше витрат на утримання приміщень. Крім того, останнім часом зріс попит на вироби класу стандарт, а не економ, як було кілька років тому. У зв’язку зі зміною потреб ми розширимо потужності для виготовлення продукції преміум-сегмента.

Матеріали скопійовані з сайту журналу Сommercial Property

Інтерв’ю можна прочитати також на сайті журналу http://commercialproperty.ua/interview/amtt-stavka-na-modernizatsiyu-i-energosberezhenie/