News

(UA) Енергоефективність як стиль життя

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Авторська колонка Сергія Шами опублікована в журналі Commercial Property

Енергоефективність нерухомості стає нормою. При цьому акцент робиться не тільки на заощадженні тепла в будівлі в холодну пору року, але і на захист від надмірного нагрівання і збереженні прохолоди в приміщенні в жаркий період.

Навісний вентильований фасад не тільки надає об’єкту естетично гарний вигляд та зменшує нагрівання стін від сонячних променів і таким чином підтримує стабільну температуру всередині простору. За рахунок того, що фасад постійно вентилюється, зменшується ризик появи грибка і цвілі на стінах будівлі. Ще однією вигодою застосування енергоефективних фасадних систем і скління є економія на опаленні (до 50%) та охолодженні (до 70-80%).

Сучасні житлові комплекси прагнуть до того, щоб бути незалежними. Для поліпшення енергоефективності будівлі якнайкраще підійдуть багатофункціональні склопакети, які здатні зберігати тепло в приміщенні за рахунок установки енергозберігаючого скла з боку житлового приміщення і відбивати сонячні промені завдяки установці скла з відповідними властивостями із зовнішнього боку склопакета.

Як компанія, яка проектує, виготовляє і монтує енергоефективні рішення, ми хочемо дати п’ять практичних порад девелоперам.

Перше – на етапі розробки концепції слід активно залучати компанії, що спеціалізуються на проектуванні та монтажі світлопрозорих і огороджуючих конструкцій, а також фірми, що спеціалізуються на проектуванні, виробництві і монтажі навісних вентильованих фасадів. Дана синергія фахівців дозволить розробити і реалізувати робочий проект з максимальною вигодою для замовника.

Друге – при плануванні маркетингових заходів і описі проектів девелоперам слід згадувати технології, які застосовувалися при реалізації нерухомості, і описувати вигоди, які отримає кінцевий споживач.

Третє – при правильному підборі конструкцій із застосуванням технологій навісного вентильованого фасаду можна істотно заощадити на потужності обладнання, призначеного для охолодження та опалення.

Четверте – рекомендуємо стежити за тенденціями західного ринку, спрямовами на екологічність, наприклад на алюмінієві конструкції із застосуванням широкоформатного скління.

П’яте – не боятися впроваджувати нестандартні рішення і футуристичні форми в проекті.